Blog > Komentarze do wpisu
Uwielbiam

jak ja uwielbiam ten czas, kiedy wyciąga się z garderoby letnie ubrania, sukienki,spódniczki, spodenki, sandały ,klapki. Jak ja uwielbiam spać przy otwartym oknie... i mieć świadomość, że ten najfajniejszy w roku okres właśnie się zaczął i będzie trwał przez 3 miesiące ( jeszcze tylko 3??)uwielbiam jak jest 30 stopni, tak jak teraz. Uwielbiam!

Dziewczynki prze-szczęśliwe, że wczoraj ubrałam im pierwszy raz właśnie sandałki i sukienki letnie do przedszkola. Człowiek tak jakoś zupełnie inaczej się czuje, jak jest ciepło i świeci słońce kiedy się rano wstaje. Otoczenie jakieś takie bardziej przyjazne się wydaje ( widocznie taki wpływ witaminy D na wszystkich,nawet na tych,co Cię wkurzają zazwyczaj).Tak myślę sobie, że bardzo chciałabym mieszkać w ciepłym kraju, to wszystko tłumaczy czemu południowcy są bardziej wyluzowani, uśmiechnięci i radośni-w takim całorocznym klimacie każdy by był.Nie mogłabym natomiast mieszkać w Norwegii, Szwecji, Finlandii- o nie.

Uwielbiam też  takie gadki rano w samochodzie w drodze do przedszkola:

- Olcia:"Mamo, strasznie mnie pieką oczy, chyba mam zapalenie STALÓWEK" ;-)

-Czego? Może spojówek?

- O tak, tak,właśnie - spojówek".

Tym bardziej śmiesznie zabrzmiało to z ust mojej poprawnej, akuratnej, mądralińskiej Olci, która to nieczęsto przekręci jakieś słowo ( w przeciwieństwie do swojej siostry Karolci).

Uwielbiam.

piątek, 23 maja 2014, lubie.lato

Polecane wpisy

  • 8 urodziny

    Ostatni wpis prawie rok temu, katastrofa. A działo się przez ten rok oj działo! Chyba nie byłam w stanie ogarnąć czasowo tego , co się działo i odpowiednio się

  • 10 lat !!!

    

  • Mikołaj i prawdziwa prawda

    Karolka mnie dzisiaj przycisnęła, przed chwilą w kuchni oparta o lodówkę. Wcześniej ogłosiły obydwie, że idą na górę do siebie pisać listy do Mikołaja. Po jakim

Komentarze
2014/05/24 09:20:06
Śliczne masz te dziewczyny.
-
2014/05/26 19:02:01
dziękuję ;-)
-
2014/05/27 14:00:47
Modelki po prostu :))
-
2014/06/16 13:07:24
Wspa-nia-łe!!!
Dla mnie 30 stopni to temp. krytyczna. Wolę 25. No chyba że akurat jestem nad jeziorem.
;)