RSS
czwartek, 13 grudnia 2012
Mikołajowo c.d.

W sobotę zaliczyliśmy jeszcze Mikołajki w pracy męża.Siedzę właśnie  i się śmieję sama do siebie  bo zobaczyłam zdjęcia .

Kiedy ma sie 4,5 roku wierzy się naturalnie w Mikołaja to ma się przed nim respekt i taką minę:

Na tym zdjęciu Karolcia jak widać jest w lekkiej konsternacji, ponieważ Mikołaj zapytał, czy były grzeczea hihihi.... Jej mina -bezcenna mówi sama za siebie ;-) Poza tym spogląda na siostrę  w poszukiwaniu ratunku i bada jej odpowiedź...a Ola robi wielkie oczy. Czad!

Dumny tatuś i jego piękne córki,Ola oczywiście trzyma się uszka ;-)

 

00:19, lubie.lato
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 grudnia 2012
Pierwszy taki występ

Karolcia i Olcia uwielbiają chodzić na zajęcia taneczne, codziennie pytają się kiedy będzie środa i kiedy idziemy na tańce. W niedziele był taki malutki występ z okazji Mikołaja. Tak patrzę  teraz na nie i nie wiem kiedy to się stało , że one nie są już takie maleńkie tylko to juz naprawdę duże  dziewczynki.

 

 

23:46, lubie.lato
Link Dodaj komentarz »
piątek, 07 grudnia 2012
Mikołaj

W tym roku Mikołaj przyszedł do dziewczynek tuż przed zaśnieciem,zostawiając prezenty pod kołdrą. Ich miny- bezcenne (obserowane przez nas przez  szparę w drzwiach).Były zdziwnione, podekscytowane i niesamowicie szczęśliwe.Sama pamiętam to uczucie, kiedy się jeszcze wierzyło w Św.Mikołaja...

Listy dziewczynki pisały w tym roku własnoręcznie ( dyktowane literka po literce, oj ćwiczą one  naszą cierpliwość, ćwiczą). Po jakimś czasie dopisywały też "aneks" bo przecież o kilku rzeczach sobie zapomniały w liscie nr 1. List nr 2 prezentuje się następująco:

Karolci:

Luni:

Kolekcja szminek...skad ona to wzięła? ;-)

 

 

23:43, lubie.lato
Link Dodaj komentarz »
Prawdziwy facet

Prawdziwy facet to nie tylko obwód bicepsa i siła mięśni:

Prawdziwy facet potrafi też upiec z chorą  i znudzoną córeczką ciasteczka,tylko dlatego,że była bardzo znudzona i znalazła foremki do ciastek i nie widzi w tym nic dziwnego:

To nic, że może trchę za twarde i za mało słodkie - i tak były pyszne ;-)

22:45, lubie.lato
Link Dodaj komentarz »