RSS
czwartek, 29 kwietnia 2010
Dziwny ten świat...

Dzieci zadziwiają i zaskakują nas każdego dnia wiele razy. Kilka dni temu moje dziewczynki ( będące w ciągłym ruchu, a jakże inaczej) zatrzymały się nagle i stały jak skały,  słuchając emitowanej w tv piosenki "Dziwny jest ten świat". Były takie skupione jak na jeszcze żadnej innej bajce. Najlepsze było to, że jak utwór się skończył, Lunia rozpłakała się i krzyczała :" Jeszcze chcę, jeszcze!! "  I zrozum tu człowieku dwulatki... ;-)

A to Lunia jakiś czas temu:

fot. Anna Stępska

fot.Anna Stępska

I Lunia bardziej aktualna:

 

 W celu zachowania równowagi :D zamieszczam też zdjęcia Karolci:

(jakiś czas temu)

fot. Anna Stępska

Karolcia z mamusią ( uwielbiam to zdjęcie, bo pamiętam jak ona mnie wtedy mocno ściskała)

fot. Anna Stępska

 i Karolinka obecnie:

 

i na koniec - dziewczynki razem w piasku ;-)

Uwielbiam te krókie chwile w ciągu dnia,  kiedy to po całym dniu pracy i różnych innych obowiązków dziewczynki wdrapują mi się na kolana, ściskają, calują albo porpostu siedzą grzecznie przytulone i oglądają bajkę.  Porównałabym to do takiego rodzaju satysfakcji, jaką pewnie daje ułożenie obrazu z miliona kawałków puzli... wszystko na właściwym miejscu.

22:59, lubie.lato
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 kwietnia 2010
Zaczynam.... ;-)

Nigdy nie pisałam bloga i nie wiem, czy się do tego nadaję ;)

Moje życie zostało totalnie wywrócone do góry nogami prawie 2 lata temu, kiedy na świecie pojawiły się ONE - Karolinka i Oleńka.Od tego czasu generalnie mało śpię, wszytsko kręci się wokół dzieci i domu....jest jeszcze praca, więc na sen pozostaje niewiele, jakies 5-6 godzin, często jeszcze z przerwami. Ale co tam - bez nich już sobie nie wyobrażam niczego. Dają mi coś nieokreślonego, za co całuję je milion razy dziennie...

 

 

 

23:59, lubie.lato
Link Komentarze (1) »