RSS
wtorek, 30 czerwca 2015
7 lat Karolci i Oleńki

16 maja Moje Najdroższe wkroczyły w kolejną wiosnę. Czekają na ten dzień cały rok, zatem celebrowaliśmy go jak zawsze  dosyć hucznie i w dwóch częściach: dla dzieci z przedszkola na sali zabaw i oczywiście w domu - dla rodziny.

Moim kochanym córkom życzę, żeby były zdrowe,  szczęśliwe i mądre. Żeby wybrały w życiu właściwą drogę.

 

 

00:58, lubie.lato
Link Komentarze (3) »
środa, 17 czerwca 2015
9 lat

17-06-2006

23:58, lubie.lato
Link Komentarze (2) »
wtorek, 16 czerwca 2015
BARCELONA

 

W kwietniu (19-23) mieliśmy małą namiastkę lata i wakacji. W tym roku padło na Barcelonę! Oczywiście całą 4,jako że siedmioletnie dziewczynki też  mają potrzebę podróżowania razem z rodzicami i na szczęście są wytrzymałe kondycyjnie - dały radę pokonać maraton zwiedzania od rana do nocy. Pierwszego dnia wyjechaliśmy z hotelu o 9.00,a wróciliśmy ok 22.00 i to była przesada, bo następnego dnia nikt nie miał siły obudzić się wcześniej i mieliśmy lekkie zakwasy.

Barcelona to piękne, kolorowe miasto. Wcale nie było tak tłoczno,jak rozpisywały się o tym przewodniki, nikt nas nie okradł,nikt się nie pochorował. Dzieci oczywiście mogły być grzeczniejsze( bo kilka razy dziennie padało zdanie"następnym razem jedziemy bez nich",ale w sumie teraz nie pamiętam nawet dlaczego i  pewnie następnym razem też pojadą z nami ). Karolcia i Olcia pod koniec zainteresowane były najbardziej tym, gdzie jest jakiś plac zabaw wiec 2-3 razy musieliśmy przystać na to.Uwielbiamy podróżować w nieznane miejsca naszą rodzinką!Następnym razem muszę jeszcze koniecznie zaliczyć jakiś koncert muzyki flamenco.

 Uwaga-bardzo dużo zdjęć ;-)

 

 

Poniżej mina Karolki - bezcenna. Chyba jednak średnio ją interesowała Sagrada Familia ;)

 

 

23:45, lubie.lato
Link Komentarze (6) »