RSS
piątek, 09 sierpnia 2013
Sypialniane sprawy

Karolinka już od dłuższego czasu ma tak, że woli zdecydowanie naszą sypialnie od swojej. Mówi, że u nas pościel jest bardziej zimna (?) i wymyśla różne rzeczy,żeby tylko spać u nas. Nawet jak zaśnie u siebie to i tak częściej budzi się u nas niż w swoim pokoju, bo przychodzi w nocy lub nad ranem.

Wczoraj mnie trochę rozśmieszyła ( aczkolwiek nie wiem czy to było takie znowu  śmieszne) ,  rozmowa mniej więcej wyglądała tak:

- Karolka, idź do siebie, będzie za gorąco nam w trójkę

-Mamusiu...( błagalnie i słodko), ale ja nie mogę tam spać bo Ola już zasnęła i nie mam z kim porozmawiać,

-Ale tutaj też będziesz teraz sama bo my jeszcze siedzimy na dole to co zmyślasz,

-Mamusiu...ale ja muszę się przytulić do kogoś GRUBEGO ...

-To masz tam takiego wielkiego słonia - maskotkę, do niego się przytul

- Ale ty jesteś GRUBSZA, wolę do ciebie....

 

O żesz  pomyślałam sobie.... nie jest dobrze. Czas się wziąć za siebie i to szybko. Trzeba jednak zaprzyjaźnić się z ćwiczeniami na płycie DVD Ewy Chodakowskiej o nazwie "Kiler" hehe.

Póki co rano wygrywał sen a wieczorem chłodne piwko. Dzisiaj rano wstałam po 7.00 ale posiedzialam sobie na tarasie z kubkiem kawy i łapałam chwile relaksu i ciszy, na ćwiczenia psychicznie jestem jeszcze nie w 100 % gotowa (  może tak w 80 %).

Poza tym to od  miesiąca jestem zupełnie wolnym człowiekiem i mam czas na wiele rzeczy ,a przede wszystkim spędzam dużo czasu z córeczkami-24 h na dobe ;-) niemalże ale o tym w osobnym wpisie...

14:21, lubie.lato
Link Komentarze (6) »
Upalne lato

Nie pamiętam już takiego lata jak to. Pięknie, słoneczne, bez deszczu,  upalne, południowe-jak nie u nas. Wiem, że niektórzy narzekają, bo za gorąco, nie ma czym oddychać, nic się nie chce itd - ale nie ja - ja uwielbiam to i tak mogłoby być zawsze. Ja wciąż pamiętam o śniegu na początku kwietnia, więc nie narzekam. Wiem natomiast, że za kilka (pewnie za 3  m-ce)będziemy mocno tęsknić do takich chwil jak ta:

08.08.13 godz 20.10 trzydzieści kilka stopni na termometrze, dzieci biegające po trawniku pomiędzy zraszaczami:

 

13:04, lubie.lato
Link Dodaj komentarz »